Вторият отбор на Левски победи с 3:2 като гост Балкан Ботевград в мач от 32-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Дейвид Михалев откри резултата за „сините“ в 5-та минута след подаване на Виктор Добрев, а в 12-та Преслав Бачев удвои, като асистенцията бе на Виктор Любенов. Домакините успяха да изравнят резултата, но в 85-та минута Кристиян Йовов вкара победния гол за Левски след подаване на Дейвид Михалев.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на осмо място в класирането с 43 точки.

Левски II: 12. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Мартин Пасалидис (30 – 14. Слави Чакъров), 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев, 8. Александър Божилов (к) (66 – 20. Калоян Петков), 9. Преслав Бачев (75 – 18. Георги Христанов), 10. Кристиан Красимиров (46 – 19. Кристиян Йовов), 11. Виктор Добрев.