Защитникът на Левски Ноа Сонко Сундберг и вратарят на Локомотив София Бабукар Гайе бяха в основната на победата на Гамбия с 1:0 над Мали у дома. Срещата беше квалификация за Купата на Африканските нации.

Успехът беше изключително важен за гамбийции, които запазиха шансове за класиране на финалите на турнира. Единственото попадение в мача вкара защитникът на Бешикташ Омар Коли в 79-ата минута на срещата.

Сундберг и Гайе започнаха като титуляри и се представиха стабилно в отбрана за своя отбор. Двамата останаха на терена през цялата среща. До 62-ата минута в игра беше и бившият нападател на ЦСКА Али Соу, но тогава беше заменен от Ебрима Коли, който след това се превърна в асистент за победното попадение.

Гамбия заема трето място в групата с шест точки, колкото има и вторият Конго. Лидер е Мали с шест точки.