Панама победи с 1:0 като гост Коста Рика в мач от Лига А на Лигата на нациите на КОНКАКАФ. Единственият гол в срещата вкара Хосе Фаярдо в 77-ата минута на срещата.

Защитникът на Левски Хосе Кордоба влезе в игра в 85-ата минута, заменяйки Фидел Ескобар. Бранителят помогна на своя отбор да удържи натиска на домакините в последните минути на срещата. Тогава Панама остана и с човек по-малко, след като голмайсторът Фаярдо беше изгонен три минути преди края на редовното време.

Панама събра 10 точки и спечели група В, като така се класира за финалите на турнира. Второто място е за Коста Рика с шест точки. Последен е Мартиника с една точка.

Панамците ще спорят с Канада, САЩ и Мексико във финалния етап на Лигата на Нациите на КОНКАКАФ.