Левски завърши 1:1 в последната си контрола от подготовката в Кипър срещу сръбския Чукарички. По този начин „сините“ записаха трето равенство и завършиха лагера си без постигнат успех. Голът за българския отбор реализира Давде Мариани в самото начало на мача.

Проверката се игра при много тежки условия, тъй като теренът бе наводнен и това затрудни футболистите и на двата отбора.

„Сините“ поведоха в резултата в 7-та минута. Жерсон Кабрал подаде на Давиде Мариани, който напредна, излезе сам срещу Неманя Стеванович, след което хладнокръвно реализира.

Минута по-късно Валери Божинов центрира в наказателното поле на Чукарички, където Паулиньо успя да засече топката, но не достатъчно добре и тя излезе в аут.

Огньен Мудрински отправи опасен удар в 17-та минута, но топката премина над напречната греда на вратата на Николай Михайлов.

Левски организира добра атака в 27-та минута. Валери Божинов комбинира с Иван Горанов, който центрира в наказателното поле на Чукарички, топката попадна в Давиде Мариани, а той стреля, но над напречната греда в аут.

Чукарички можеше да изравни резултата в 31-та минута. Миладин Стеванович центрира в наказателното поле на Левски, където Огньен Мудрински стреля с глава, но над напречната греда на вратата на Михайлов.

Сръбският отбор изравни резултата в 33-та минута. Александър Джорджевич бе изведен сам срещу Николай Михайлов и сръбският футболист вкара за 1:1.

Валери Божинов направи непростим пропуск в 39-та минута. Давиде Мариани пусна към Жерсон Кабрал, който изведе Валери Божинов, който бе длъжен да вкара в опразнената врата, но стреля неточно над напречната греда в аут.

Овусу отправи тежък удар в 55-та минута, но Николай Михайлов внимаваше и спаси.

Иван Горанов отправи опасен удар от фаул в 65-та минута, но Неманя Стеванович успя да спаси.

До края на мача двата отбора не създадоха повече опасности.

МИНУТА ПО МИНУТА: Левски - Чукарички

90' Край на мача!

83' Илия Юруков влезе в игра на мястото на Мартин Райнов.

78' Станислав Иванов се появи в игра на мястото на Давиде Мариани.

71' Бирманчевич навлезе в наказателното поле на Левски, след което шутира, но ударът му бе блокиран от Милош Цветкович, който изби топката в корнер.

65' Тежък удар от фаул на Иван Горанов, Стеванович плонжира и спаси.

64' Серджиу Буш се появи в игра на мястото на Илия Димитров.

63' Паулиньо финтира двама играчи на Чукарички, след което бе съборен от Богосавац, който получи жълт картон.

62' Илия Димитров получи удар в областта на главата и ще трябва да напусне принудително игра.

55' Тежък удар на Овусу, Николай Михайлов спаси.

46' Остро центриране в наказателното поле на Левски от корнер, последва удар с глава, но неточно в аут.

46' Илия Димитров влезе в игра на мястото Жерсон Кабрал, а Станислав Костов се появи на мястото на Валери Божинов.

46' Начало на второто полувреме!

45' Край на първото полувреме!

40' Иван Горанов центрира остро в наказателното поле на Чукарички, но нямаше кой да засече топката.

39' Давиде Мариани пусна към Жерсон Кабрал, който изведе Валери Божинов, който бе длъжен да вкара в опразнената врата, но стреля неточно над напречната греда в аут.

34' Мариани проби, след което подаде към Цветкович, който шутира, но ударът му бе блокиран.

33' Гол за Чукарички - 1:1! Александър Джорджевич бе изведен сам срещу Николай Михайлов и сръбският футболист вкара за 1:1.

31' Миладин Стеванович центрира в наказателното поле на Левски, където Огньен Мудрински стреля с глава, но над напречната греда на вратата на Михайлов.

30' Паулиньо пусна извеждащ пас към Иван Горанов, но Неманя Стеванович излезе и успя да избие топката.

27' Иван Горанов центрира в наказателното поле на Чукарички, топката попадна в Мариани, който стреля, но над напречната греда в аут.

17' Огньен Мудрински отправи опасен удар, но топката премина над напречната греда на вратата на Николай Михайлов.

8' Валери Божинов центрира в наказателното поле на Чукарички, където Паулиньо успя да засече топката, но не достатъчно добре и тя излезе в аут.

7' Гол за Левски - 1:0! Жерсон Кабрал подаде на Давиде Мариани, който напредна, излезе сам срещу Неманя Стеванович, след което хладнокръвно реализира.