Емоциите след дербито ЦСКА - Левски утихнаха сякаш, днес е понеделник. Двубоят предложи горе-долу качествен футбол, емоции по трибуните, два гола.

Факт е, че България се развълнува в събота от този мач, хора от цяла България превзеха стадиона, за да подкрепят любимците си. Над 25 000 зрители уважиха играта на двата отбора.

Безспорно най-ключовото решение, което повлия и на крайния изход е отсъдената дузпа от съдията Ивайло Стоянов. По-голямата част от читателите на сайта Gong.bg смятат че дузпа няма, днес ръководството на Съдийската комисия и отговорникът за елитните ни съдии Марк Бата коментираха на нарочна пресконференция, че дузпа има.

Всеки един гледал двубоя може да даде своето мнение, но преценката е единствено на съдията, а именно Ивайло Стоянов.

Ще си дам и моето виждане по тази тема, а тя е, че този наказателен удар може да бъде отсъден, но това е само мнение.

Важното е, какво е видял и отсъдил съдията. Двата тима завършиха 1:1 и са в челото на таблицата на Първа лига.

Левски е първи, ЦСКА - четвърти, но в крайна сметка първенството продължава, а феновете със сигурност очакват следващото дерби между ЦСКА и Левски.