Юношите на Левски Радослав Цонев и Живко Атанасов спечелиха първи трофей в Италия с екипа на Витербезе.

Двамата футболисти бяха титуляри за своя тим във финала реванш от Купата на Лега Про - Серия "Ц" срещу Монца на Силвио Берлускони и Адриано Галиани. Първата срещата завърши при 1:2 за Монца, но втората бе спечелена от Витербезе с 1:0 с гол на бившия бранител на Черно море.

Турнирът е между всичките 59 отбори в третото ниво на италианския футбол, като дава право на участие във финалната фаза на плейофите за класиране в Серия "Б" още през този сезон.

Цонев, който се включи много силно в тима през зимата след идването си от Лече, остана на терена до 87-ата минута. Интересното е, че с Витербезе ще се бори за влизане в Серия "Б", а преди 12 месеца спечели промоция на втория ешелон на Италия с фланелката на Лече.