Левски стартира доста колебливо пролетния дял на шампионата. „Сините“ започнаха със загуба при гостуването си на Пирин с 0:1, а у дома си направиха 1:1 с Локомотив Горна Оряховица. Срещу Дунав Русе в Разград бе генералната репетиция на Левски преди мача с ЦСКА.

Левски с нов треньор за дербито

„Сините“ направиха ново реми – 2:2. Бирсент Карагарен изведе „драконите“ напред след 8 минути игра, а бившият играч на русенци Антон Огнянов изравни – 1:1 в 36-ата. Мирослав Будинов даде отново аванс на символичните домакини в 40-ата минута. Дузпа в полза на софиянци в 55-ата минута, реализирана от Роман Прохазка донесе точката на левскарите - 2:2.

Левски се изправя срещу „червените“ на 4 март. Двубоят е с начален час 14.30 и ще може да го следите по Gong.bg, по GONG PLAY, по DIEMA SPORT и по Дарик радио. Същевременно Дунав гостува на Монтана. Срещата е в събота (4 март) от 12.30 часа и ще бъде предавана пряко по DIEMA. Ще имате възможността да я следите и в Gong.bg, по GONG PLAY и по Дарик радио.