На полувремето, Берое - Левски, 0:0. Двата тима не създадоха много положения през първата част на мача от 10-ия кръг на Първа лига.

Още в 6-ата минута на двубоя домакините изразиха претенции за дузпа, като Мартин Камбуров падна в наказателното поле след единоборство с Антонио Вутов. Реферът Ивайло Стоянов обаче прецени да не свири нарушение и остави играта да продължи.

В 26-ата "сините" изпуснаха отлична възможност да открият резултата. След пас на Антонио Вутов последва удар на Васил Панайотов от наказателното поле, но Душан Перниш изби. При добавката Серджиу Буш би силно, но защитник изби в корнер.

Две минути преди края на първата част се откри страхотна възможност и пред старозагорциа. Карлос Охене намери перфектно Мартин Камбуров във вратарското поле, но ветеранът стреля над вратата.