Реваншът между Левски и ЦСКА от полуфиналите за Купата на България вече е в историята. "Червените" са аут след 2:2 на Националния стадион "Васил Левски" и общ резултат 2:4.

Естествено една от централните теми след горещия хикс беше отмененият гол на Енрике Рафаел за "червените" в 61-ата минута. Попадението на бразилеца не бе признато заради засада, като дойде само 4 минути след изравняването на резултата за 1:1.

Помощник-съдията Георги Тодоров взе важното решение в ситуацията, която бе доста тънка. След внимателен анализ с компютърна графика е видно, че Рафаел в най-лошия случай на една линия с предпоследния в отбраната на Левски Иван Горанов.

Със сигурност, ако бе зачетен от съдиите, голът на бразилския техничар щеше да промени сериозно хода на срещата. Вместо това четири минути по-късно Серджиу Буш вкара за 2:1, а оттам нататък останалото бе история.