Патриотична и много емоционална песен ще изпълняват феновете на Цървена звезда довечера по време на мача с Лудогорец.

Подготовката на хореографията започна още снощи, 24 часа преди двубоя. На седалките на 50-хилядния стадион Мала Маракана бяха поставени бели и червени листове, които ще бъдат издигнати от запалянковците.

На гърба на листовете е напечатана песента, която трябва да звучи в началото на двубоя. Емоционалният й текст се очаква да „вдигне“ футболистите на домакините срещу Лудогорец.

Песента е посветена на сръбските герои от Първата световна война, но в същото време тя е саундтрак към популярен спортен филм от 2010 година, който отразява успеха на националния тим на Югославия на Световното първенство по футбол през 1930 година. Тогава отборът завършва на четвърто място.

В първия двубой в Разград между Лудогорец и Цървена звезда приключи при равенство 2:2. Реваншът е довечера от 21.30 часа и можете да го следите минута по минута в Gong.bg. Можете да го гледате в онлайн платформата GONG PLAY и по телевизия DIEMA SPORT, както и да го слушате по Дарик радио.