Съдийска бригада от Турция ще ръководи реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Левски София и Хайдук Сплит, обяви УЕФА. Първият двубой завърши с победата с 1:0 за хърватите. Главен съдия ще бъде Али Палабъйък, който ръководи мача между Англия и Германия от групата на България на европейското първенство за юноши до 19 години, което завърши в събота.

Турчинът е бил главен съдия на световната квалификация между Малта и Словакия на 26-и март, а през миналия сезон е бил главен рефер на четири мача от Лига Европа, включително два от груповата фаза между Сент Етиен и Габаля и между Брага и Шахтьор.

Помощници на Палабъйък ще бъдат Джем Сатман и Серкан Чимен. Четвърти съдия ще бъде Баръш Шимшек.

Срещата е насрочена за четвъртък, 20-и юли, от 20 часа на стадион "Георги Аспарухов".