Левски посреща ЦСКА 1948 в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Съдия на двубоя на "Виваком Арена Георги Аспарухов" е Станислав Тодоров.

Срещата започва в19:45 часа и ще бъде предавана пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим сблъсъка минута по минута.

"Сините" излизат за първи успех под ръководството на Стоилов, който върна настроението както в отбора, така и сред феновете.

Срещу Ботев Враца в миналия кръг ЦСКА 1948 записа първа победа за сезона. Тя бе постигната в дебюта на Николай Киров.

Тази вечер на "Герена ще наблюдаваме и интересен сблъсък на резервните скамейки - един срещу друг ще бъдат треньор №1 за 2017 г. Станимир Стоилов срещу най-добрия за 2020 г. - Николай Киров. Любопитен факт е, че Киров има шанс да запише втора победа над Левски в рамките на 42 дни. Той победи "сините" на "Герена" в 3-ия кръг с Арда, а сега има шанс да повтори същото и начело на "червените".

Досега двата тима имат едва 2 мача помежду си, като предимството е на страната на Левски - "сините" имат победа и равенство.

ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ

ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Михайлов - Михайлович, Шелис, Зайков, Горанов - Б. Цонев, Р. Цонев - Марин Петков, Миланов, Здр. Димитров - Бари

ЦСКА (3-5-2): Наумов - С. Петров, Г. Ангелов, Марин - Лозев, Чочев, Мартинов, Д. Александров, Кр. Стоянов - Русев, Г. Иванов