Септември София и Лудогорец завършиха 2:2 в първа полуфинална среща в турнира за Купата на БФС при родените през 2003 година.

Гостите от Разград поведоха с 0:1, а след това Симеон Александров от Септември пропусна дузпа, изпращайки топката в страничната греда. До края на полувремето обаче домакините от София обърнаха развоя на мача чрез попаденията на Мартин Стойчев и Иван Аврамов. Лудогорец обаче се възползва от грешка на столичната защита и стигна до равенство след лоша реакция при изпълнение на свободен удар пет минути след началото на второто полувреме.

В другия полуфинал ЦСКА обърна Левски от 0:1 до 2:1. За червените точни бяха Марк-Емилио Папазов и Юлиян Илиев.

Реваншите са на 12-и май, а победителят в турнира ще представя България в младежката Лига на УЕФА, ако през тази година се проведе такъв турнир.