Юношите на Левски до 15 и до 16 години записаха победи като гости на връстниците си от „Славия“ в мачове от 6-ия кръг на Елитните групи в тази възраст.

Левски U15 победи „белите“ с 2:0. Крум Крумов откри резултата в 28-та минута, а в 41-та минута Красен Крумов оформи крайния  резултат.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на четвърто място в класирането с актив от 13 точки – на 3 от лидера Септември.

Левски U15: 1. Александър Митев, 2. Крум Крумов, 3. Мартин Реджебов, 4. Мартин Грозданов (75 – 15. Адриян Миланов), 5. Мариян Славчев (к), 6. Йоан Немчев (75 – 13. Янис Александров), 7. Кристиан Шиячки (60 – 14. Александър Иванов), 8. Денислав Костов (70 – 16. Александър Стоилов), 9. Красен Крумов, 10. Васил Киров, 11. Мариян Йовов (41 – 17. Александър Николов).

Юношите на Левски до 16 години победиха с 4:2 връстниците си от Славия. Четирите гола за победата отбеляза Ернан Ангелов – в 3-та, 41-та, 44-та и 81-та минути.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор дели първото място в класирането с Лудогорец с актив от по 16 точки.

Левски U16: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Стоянов (59 – 19. Любен Бакърджиев), 3. Александър Ценов, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Пиер Дамянов, 7. Йоан Андреев (85 – 18. Никола Младенов), 8. Денислав Василев (70 – 14. Калоян Кирилов), 9. Ернан Ангелов, 10. Георги Камбитов (к), 11. Лазар Петров.