Юношите на Левски до 18 години победиха с впечатляващото 8:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от Локомотив София в мач от турнира за Купата на БФС.

По два гола за водения от треньора Йордан Петков отбор отбелязаха Стивън Стоянчов – в 10-та и 30-та и Ернан Ангелов в 50-та и 86-та минути.

По едно попадение добавиха Никола Кунчев в 15-та, Михаил Петров в 20-та, Дарин Стоев в 52-та и Анатоли Кръстев в 82-та минути.

Съставът на Левски U18: 1. Александър Марков, 2. Христо Аргиров, 3. Александър Кръстев, 4. Стоян Добрев (60 – 18. Александър Ценов), 5. Мартин Борисов (31 – 14. Мартин Здравков), 6. Михаил Петров (к), 7. Анатоли Кръстев, 8. Марио Данчев, 9. Ернан Ангелов, 10. Стивън Стоянчов (31 – 15. Дарин Стоев), 11. Никола Кунчев (51 – 17. Лазар Петров).