Наставникът на Левски Люпко Петрович пусна в дълга ваканция своите футболисти. Това се случи веднага след третата поредна победа на "сините", която дойде в неделя вечерта над Верея. Срещу новаците момчетата на сърбина надделяха с 4:0.

Заради добрата си игра напоследък, а най-вече и заради предстоящата пауза в първенството заради световната квалификация на националния отбор, играчите излязоха в тридневна почивка. Това означава, че те са извикани на занимание чак на 1 септември.

Тимът се събира за занимание отново в четвъртък от 10:00 часа, а дотогава всички са пуснати в кратка ваканция, която могат да прекарат по най-добрия за тях начин. Някои от чужденците избраха да се приберат за кратко по родните си места.

В шестия кръг Левски гостува на Нефтохимик. Двата тима се срещат в събота, 10.09, от 21:15 часа на стадион "Лазур" в Бургас. Този мач можете да гледате в ефира на DIEMA SPORT, както и на нашата платформа GONG PLAY. За вас ще го следим и на GONG.BG