Дублиращият тим на Левски сломи с 3:0 Ботев Пловдив. Срещата от дублиращата група се игра на помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов".

"Сините" бяха по-силният тим и заслужено стигнаха до трите точки. В селекцията на Георги Тодоров попаднаха няколко футболисти от първия отбор. Става дума за Мирослав Иванов, Антон Огнянов, Мики Орачев и Радослав Цонев, който бе с капитанската лента.

Дублиращите отбори на Левски и Ботев

източник: Валентин Грънчаров/Gong.bg

Головата сметка за Левски откри централният нападател Илия Димитров, който получи чудесен пас от Ради Цонев и не сбърка от близка дистанция.

Малко по-късно Миро Иванов блесна с прекрасен удар извън наказателното поле, който попадна в горния десен ъгъл на вратата на Ботев Пловдив.

След почивката "канарчетата" имаха своите шансове, но вратарят на Левски Николай Кръстев направи няколко забележителни спасявания. В края "сините" забиха и трети гол.

Антон Огнянов съумя да се разпише и да оформи крайния резултат, който е същият като в мача между мъжките отбори. Припомняме, че в Коматево Левски би отново с 3:0.

В края на мача Георги Тодоров върна Мики Орачев като централен защитник, защото извади завърналият се след травма Деян Иванов.

Първото полувреме от мача изгледа Георги Иванов, който беше в компанията на своя помощник Петър Колев. От първия тим на трибуните през цялата среща бяха Божидар Краев и двамата испанци – Антонио Аниете и Мигел Бедоя.