Левски, съставен предимно от свои бивши изтъкнати футболисти, победи Левски София-Запад със 7:2 на футзал.

С юбилейния екип на „сините“ блестяха фигури като Боримиров, Георги Иванов, Елин Топузаков, Христо Йовов и Станислав Ангелов. Освен тях в срещата участие взеха млади момчета от школата на клуба и Стефан Велев.

Левски  - Левски София-Запад 7:2

източник: Gong.bg, Валентин Грънчаров

Головата фиеста започна още в третата минута, когато Христо Йовов напомни за своята магия и асистира великолепно на Боримиров, който се разписа в празната врата. Малко по-късно Станислав Ангелов покачи на 2:0. в 11-ата минута сред голмайсторите се намести и Георги Иванов – Гонзо.

До края на първото полувреме Левски вкара още един гол, дело на Христо Йовов, който в цялата среща се отчете с няколко асистенции.

След паузата Даниел Боримиров повиши резултата на 5:0. Момчетата от София-Запад върнаха две попадения чрез Александър Димитров и капитана Делян Койчев.

Последните две попадения в срещата бяха дело на Вальо Добревски и Даниел Боримиров, който оформи хеттрик. В последната минута Георги Иванов се завърна на терена, но в ново амплоа – той смени перфектният в този мач вратар Станимир Димитров, който извади много положения.

Двубоят се проведе в Сливница, а треньор за тази среща на Левски бе Венци Рангелов. Мачът е традиционен като се проведе за шести път в края на годината. Това беше едва втора победа за футболния тим.