Лидерът Левски гостува на Берое днес от 17.30 ч. в Стара Загора в двубой от 18-ия кръг на „А“ група.

„Сините“ показаха срещу Славия /2:0/, че нямат намерение да отстъпват върха и ще го бранят с всички сили.

Левски води в класирането с 34 точки, пред Литекс с 32 /с мач повече/ и Лудогорец с 31.

Беройци пък са първият тим извън челната тройка – четвърта позиция и 27 точки за старозагорци.

Мачът идва в деликатен момент за Петър Хубчев и неговите възпитаници, които бяха разгромени от Лудогорец с пет чисти гола в миналия кръг.

Това повиши градуса на напрежението под Аязмото, където домакините ще гонят реабилитация за тежкото поражение.

От друга страна за Левски започва сериозна серия от мачове на чужд терен, която освен днешния мач с Берое, включва гостувания на Ботев за първенство и на Литекс за Купата на България.

В състава на „сините“ е възможно австриецът Карнер да замени Милиев, а  Гаджев да се появи на мястото на Бедоя.

Очаквайте двубоя между Берое и Левски днес от 17:30 ч. Срещата от 18-ия кръг на А група можете да гледате в Gong Play и по Diema sport. Мачът ще бъде проследен по Дарик радио и минута по минута в Gong.bg.