Левски и Домжале завършиха 1:1 в контролна среща от лагера в Турция. Така Левски продължава без поражение в контролните срещи на турска земя.

"Сините" откриха резултата още във втората минута на контролата, а Домжале изравни в началото на второто полувреме.

Георги Костадинов беше на правилното място и откри за "сините" още във 2-ата минута. Венци Христов от границата на наказателното поле подаде към Костадинов, който стреля в долния ляв ъгъл и откри резултата. В 47-ата минута на срещата Домжале успя да изравни резултата с попадение на Трайковски, който не остави шансове на влезлия на почивката Любенов.

В 30-ата минута Чернич стреля от десетина метра встрани от вратата. До края на полувремето Бурабия и Венци Христов пропуснаха да удвоят преднината на "сините"

На почивката Стойчо Стоев направи няколко смени в състава. Домжале успя да изравни резултата в 47-ата минута с попадение на Трайковски. В 55-ата минута Георги Костадинов стреля опасно, но съперников играч застана на пътя на топката. В 67-ата минута и Иванов пробва мерника си към вратата на Домжале, но не сполучи.

Словенците също създадоха няколко опасности пред влезлия на почивката вратар Любенов, като в най-опасната ситуация Минев успя да спаси отбора си от поражение.

Старши треньорът Стойчо Стоев започна с променен състав в сравнение с предишните проверки, като даде шанс на Венци Христов да започне титуляр, както и на младите Димитър Шейтанов, Галин Ташев и Атанас Кабов.

На вратата застава първият от тях, като това е дебют като титуляр със „синия“ екип при мъжете. В защита Александър Емилов Александров ще е отдясно, Мики Орачев – вляво. Централна двойка защитници ще бъдат Александър Александров и Галин Ташев.

Като опорни халфове ще започнат Георги Костадинов и Мехди Бурабиа, а пред тях като атакуващ полузащитник ще действа Мигел Бедоя. Вдясно по крилото стартира Кабов, вляво – Франсис Нар и атаката ще води Венци Христов.

Срещата минута по минута:

1` - Начало на срещата

2` - ГОЛ за Левски! Георги Костадинов откри резултата след асистенция на Венци Христов.

19` - Трайковски опита да центрира опасно в наказателното поле на Левски след изпълнение на пряк свободе удар, но бранителите на Левски се справиха със ситуацията.

23` - Хорич извършва нарушение срещу Александър Александров в наказателното поле на Левски

29` - Александров опита да центрира опасно към вратата на Домжале, но бранител на съперника изчисти, топката попадна в Кабов, който беше смачкан от словенски футболист, но съдията остави играта да продължи.

29` - Жълт картон за Бурабия заради нарушение

30` - Чернич стреля неточно от десетина метра встрани от вратата на Шейтанов

33` - Бедоя стреля от далечно разстояние, но топката мина над напречната греда на съперниковия тим

36` - Бурабия навърза трима защитници на Домжале, и когато можеше да потърси комбинация със съотборник стреля в ръцете на вратаря

38` - Бурабия центрира от пряк свободен удар, а след създалата се ситуация Ташев прати топката в ръцете на вратаря.

40` - Нар изведе в отлична ситуация Венци Христов, но нападателят на Левски беше фаулиран от вратаря на гостите.

42` - Венци Христов застана зад топката при изпълнението на прекия свободен удар, но стреля доста неточно в аут

45` - Край на полувремето

46` - Начало на второто полувреме. Още от първата минута на полувремето на терена се появиха вратарят Любенов, Лукин и Менголо

47` - Трайковски успя да изравни резултата с мощен шут малко пред границата на наказателното поле, който не остави шансове на Любенов

52` - Менголо опита да центрира отляво по атаката на Левски, но там беше затворен от двама бранители на съперника

55` - Георги Костадинов от няколко метра стреля към вратата на Домжале, но нацели съперник и топката излезе в корнер

59` - Бурабия центрира от корнер, но вратарят се намеси добре и изчисти кълбото.

64` - Корнер за Домжале, след като Чернич стреля опасно, но топката излезе в ъглов удар след като се удари в "син" футболист

65` - Бурабия отстъпва мястото си на Прохазка

66` - Трайковски получи жълт картон за глуб фаул срещу Кабов

67` - Станислав Иванов стреля опасно към вратата на Домжале, но там бранител застана на пътя на топката

70` - Алекс Боримиров заменя на терена Кабов

73` - Георги Костадинов отстъпи мястото си на Георги Янев на игралното поле

74` - Грешка на Любенов позволи на футболистите на Домжале да изпълни фаул до границата на наказателното поле, но словенците не успяха да се възползват от ситуацията. Вратарят на Левски опита да си прибере топката с ръка в наказателното поле, но съперникът не успя да се възползва от тази ситуация.

78` - Менголо, който влезе като смяна се задържа на терена половин час отстъпи мястото си на Веселин Минев

84` - Сърджан Лукин се справи с опасност пред вратата на Левски и не позволи на Домжале да излезе напред в резултата

86` - Петър Иванов замени Бедоя на терена

88` - Веселин Минев спаси Левски от второ попадение, след като беше на точното място и успя да спре опасен шут към вратата на Любенов

90` - Александър Александров стреля встрани от вратата на Домжале